Pomniejszenie tekstu Powiększenie tekstu  
Wersja kontrastowa: A A A
Deklaracja dostępności Strona główna Home Ikona kontaktu Kontakt
epuap logo fb logo bip logo
Niedziela, 17 października 2021 r. 290 dzień roku, imieniny obchodzą: Zuzanna, Heron i Andrzej
Tablica aktualności

Głosowanie w ramach Budżetu Partycypacyjnego

Do dnia 17 września br. (do godziny 12.00)  każdy mieszkaniec Gminy Ożarowice, bez względu na wiek, może oddać swój głos na jeden z projektów zgłoszonych w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Można wybrać maksymalnie jeden projekt.

Na stronie internetowej Powiatu Tarnogórskiego (kliknij) istnieje możliwość wzięcia udziału w głosowaniu.

Projekt nr 5 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych tj. ulic: Dworcowej, Tarnogórskiej i Szczotki  w Ożarowicach” został zgłoszony przez Radną i jednocześnie Sołtys Ożarowic.

Niniejszy projekt zakłada budowę instalacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic:  Dworcowej, Tarnogórskiej i Szczotki w Ożarowicach, w bliskim sąsiedztwie z budynkiem Urzędu Gminy Ożarowice, Ochotniczą Strażą Pożarną, Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz przystankiem autobusowym.

W celu oddania głosu należy wypełnić formularz do głosowania podając podstawowe dane takie jak:   imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel i wypełnić krótką ankietę.

Należy zaakceptować wszystkie 4 oświadczenia dotyczące przetwarzania swoich danych osobowych i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”.

Zachęcamy do głosowania na projekt nr 5
WYGRAJMY 270 000 zł DLA GMINY OŻAROWICE
 

powrót

Ikona drukowania drukuj

Gmina Ożarowice
Mały herb Ożarowic
Urząd Gminy Ożarowice
42-625 Ożarowice
ul. Dworcowa 15

Tel.: 32 285 72 22
Fax: 32 284 50 24