Pomniejszenie tekstu Powiększenie tekstu  
Wersja kontrastowa: A A A
Deklaracja dostępności Strona główna Home Ikona kontaktu Kontakt
epuap logo fb logo bip logo
Sobota, 9 grudnia 2023 r. 343 dzień roku, imieniny obchodzą: Wielisława, Leokadia i Waleria
Tablica aktualności

Konsultacje społeczne dot. projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i rewitalizacji na terenie Gminy Ożarowice

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Ożarowice w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Ożarowice. Uprzejmie prosimy o przesłanie pytań i opinii dotyczących projektu uchwały oraz „Diagnozy na potrzeby wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji Gminy Ożarowice” na formularzu konsultacyjnym.

Proponowana uchwała ma duże znaczenie, ponieważ wskazuje obszary, które będą objęte procesem rewitalizacji w przyszłości. To istotne, ponieważ wskazanie tych części naszej gminy będzie miało konsekwencje m.in. przy pozyskiwaniu funduszy na poprawę jakości życia.

Konsultacje społeczne będą prowadzone od dnia 28 listopada 2022 r. do dnia 28  grudnia 2022 r.

Wypełnione czytelnie formularze prosimy przekazać:

  1. drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@ug.ozarowice.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji”,
  2. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Gminy w Ożarowicach, ul. Dworcowa 15, 42-625 Ożarowice, z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji”, lub
  3. bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta urzędu do pok. nr 1 w budynku Urzędu Gminy Ożarowice w godzinach pracy Urzędu.

Ponadto, konsultacje będą prowadzone w następujących formach:

  • Spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji, umożliwiającego omówienie proponowanego obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Szczegółowy termin  i miejsce podane zostaną co najmniej 7 dni kalendarzowych przed planowanym spotkaniem.
  • Zbieranie uwag ustnych przekazanych z wykorzystaniem dedykowanego numeru telefonu. Uwagi ustne można zgłosić pod numerem telefonu 576937852 od godz. 09:00 do 12:00 w środy oraz od godz. 15:00 do 18:00 w piątki.

Korespondencja złożona przed rozpoczęciem i po zakończeniu konsultacji społecznych nie będzie brana pod uwagę jako zajęcie stanowiska w przedmiocie konsultacji.
W przypadku dostarczenia uwag drogą korespondencyjną, decyduje data wpływu korespondencji do Urzędu Gminy w Ożarowicach.

PROJEKT UCHWAŁY Z ZAŁĄCZNIKAMI
FORMULARZ KONSULTACYJNY (plik pdf)
FORMULARZ KONSULTACYJNY (plik docx)
OBWIESZCZENIE W SPRAWIE ROZPOCZĘCIA KONSULTACJI SPOŁECZNYCH (pdf)

powrót

Ikona drukowania drukuj

Gmina Ożarowice
Mały herb Ożarowic
Urząd Gminy Ożarowice
42-625 Ożarowice
ul. Dworcowa 15

Tel.: 32 285 72 22
Fax: 32 284 50 24