epuap logo bip logo
Poniedziałek, 23 lipca 2018 r. 204 dzień roku, imieniny obchodzą: Bogna, Apolinary i Apolinaria
Tablica aktualności
 

Studium transportowe -badanie ankietowe

Ruszyło badania ankietowe, dotyczące transportu w metropolii i regionie. Badania będą prowadzone od września do listopada 2017 r.

Od września do listopada 2017r. w wylosowanych gospodarstwach domowych, a także w centrach handlowych, na dworcach i przystankach ankieterzy będą pytać, jak na co dzień mieszkańcy regionu przemieszczają się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu. Jeden wywiad będzie trwał nie dłużej, niż 10 minut. Ankieterzy wypełnią tzw. „dzienniczek podróży” i zapytają o wszystkie miejsca odwiedzone w dniu poprzedzającym wywiad: od momentu wyjścia z domu, poprzez miejsce pracy, szkołę, wizytę w sklepie, kinie, czy u znajomych, aż po powrót do domu. Szczególnie ważne będzie określenie lokalizacji odwiedzanych miejsc oraz czasu trwania podróży. Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane m.in. do dostosowania rozkładów jazdy do potrzeb podróżnych, planowania przebiegu przyszłych ulic, dróg rowerowych i tras linii komunikacji miejskiej.

Każdy ankieter będzie posiadał identyfikator, a w razie wątpliwości jego tożsamość będzie można potwierdzić pod numerem bezpłatnej infolinii KZK GOP: 800 16 30 30

Więcej informacji: www.StudiumTransportowe.pl

powrót

prześlij drukuj

Gmina Ożarowice
Urząd Gminy Ożarowice
42-625 Ożarowice
ul. Dworcowa 15

Tel.: 32 285 72 22
Fax: 32 284 50 24