epuap logo bip logo
Piątek, 24 stycznia 2020 r. 24 dzień roku, imieniny obchodzą: Milena, Wera i Ksenia
Tablica aktualności
 

30.01.2019r godz.10.00 -bezpłatne szkolenie w Radzionkowie "Jak skutecznie szukać pracy"

30 stycznia o godz. 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie przy ul. Kużaja 19 odbędzie się bezpłatne szkolenie, organizowane przez Grupę Profesja,  skierowane do osób bezrobotnych zamieszkujących gminę Ożarowice.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, ilustrowany przykładami z codziennego życia. Uczestnicy w trakcie ćwiczeń sami wypracowują rozwiązania, których przydatność analizują z trenerem, Patrycją Dziubą. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy z zakresu odpowiedniej autoprezentacji oraz skutecznych sposobów szukania pracy.

Warsztaty potrwają maksymalnie dwie godziny. Aby wziąć w nich udział, należy mieć ukończone 30 lat i być bezrobotnym mieszkańcem gminy Ożarowice. Na szkolenie obowiązują zapisy u organizatorów: Młodzieżowe Centrum Kariery – 32 388 71 46, Grupa Profesja - 575 888 964.

Trener: Patrycja Dziuba - specjalizuje się w realizacji sesji szkoleniowych z zakresu: inteligencji emocjonalnej, efektywnej komunikacji, motywacji, radzenia sobie ze stresem i określenia celów rozwoju. Swoją pracę opiera na dwóch filarach: dynamice procesu grupowego oraz narzędziach podejścia poznawczo-behawioralnego, co pozwala na natychmiastowe wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz wdrożenie zmian w swoje życie. Od wielu lat buduje doświadczenie i zdobywa wiedzę z różnorodnymi grupami społecznymi, które utwierdzają ją w przekonaniu, że zmiana możliwa jest na każdym etapie naszego życia. Absolwentka psychologii o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia pracy i organizacji, a także socjologii o specjalności praca socjalna i ekonomia społeczna. Aktualnie jako doktorantka w Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego zajmuje się tematyką tożsamości.

powrót

prześlij drukuj

Gmina Ożarowice
Urząd Gminy Ożarowice
42-625 Ożarowice
ul. Dworcowa 15

Tel.: 32 285 72 22
Fax: 32 284 50 24