Pomniejszenie tekstu Powiększenie tekstu  
Wersja kontrastowa: A A A
Deklaracja dostępności Strona główna Home Ikona kontaktu Kontakt
epuap logo fb logo bip logo
Wtorek, 28 czerwca 2022 r. 179 dzień roku, imieniny obchodzą: Leona, Ireneusz i Plutarch
Tablica aktualności

GŁOSOWANIE – Budżet Partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego

Do dnia 24 czerwca br. (do godziny 12.00)  każdy mieszkaniec Powiatu Tarnogórskiego, bez względu na wiek, może oddać swój głos na jeden z projektów zgłoszonych w ramach VII edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl

Zachęcamy do oddania głosu na:

PROJEKT nr 11 „Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez korektę przebiegu drogi powiatowej ul. Mickiewicza w Ossach”, który został zgłoszony przez Radną i jednocześnie Sołtys Oss.

Projekt będzie polegał na korekcie przebiegu drogi powiatowej 3201S, ul. Mickiewicza w Ossach w rejonie posesji nr 10. W ramach zadania zostanie wybudowana nowa droga o nawierzchni asfaltowej i długości ok. 110 m wraz z utwardzonym poboczem i odwodnieniem w postaci rowu. Gmina zleciła opracowanie dokumentacji projektowej dla przedmiotowego zadania.
Odcinek drogi, stanowiącej ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 10 w Ossach składa się z trzech zakrętów. Istnieje konieczność likwidacji niebezpiecznych zakrętów. Jezdnia na tym odcinku jest bardzo wąska. W pasie drogowym istnieją rowy, które są niezbędne ze względu na konieczność odwodnienia podmokłych terenów przyległych do drogi. Wytyczenie nowego przebiegu drogi powiatowej ul. Mickiewicza w Ossach poprzez budowę nowej drogi znacząco poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W celu oddania głosu należy wypełnić formularz do głosowania podając podstawowe dane takie jak:   imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel,  wypełnić krótką ankietę, zaakceptować oświadczenia i zatwierdzić formularz przyciskiem „potwierdź”.

Głosuj na projekt nr 11
WYGRAJMY 270 000 zł DLA GMINY OŻAROWICE

powrót

Ikona drukowania drukuj

Gmina Ożarowice
Mały herb Ożarowic
Urząd Gminy Ożarowice
42-625 Ożarowice
ul. Dworcowa 15

Tel.: 32 285 72 22
Fax: 32 284 50 24